16 липня 2024 15:52

"Арсенал" хоче підписати Меріно. "Сосьєдад" запросить близько 24 млн євро за чемпіона Європи

Мікель Меріно може перейти до Арсеналу.

Як повідомляє The Telegraph, «каноніри» планують підписати півзахисника «Реал Сосьєдада», який став чемпіоном Європи у складі збірної Іспанії. Інтерес лондонців до Меріно виник до початку турніру в Німеччині і ще більше зміцнилася завдяки його виступам за останній місяць.

Півзахисник брав участь у всіх семи матчах Іспанії на Євро-2024, в основному виходячи на заміну, і забив переможний гол на останніх хвилинах другого екстра-тайму у матчі проти Німеччини у чвертьфіналі (2:1).

28-річний іспанець старший за звичайні трансферні цілі «Арсеналу» – середній вік їх підписань за останні три роки становить 24 роки, – однак він не буде дорогим варіантом, оскільки у нього залишається лише рік за контрактом.

"Арсенал", ймовірно, зіткнеться із серйозною конкуренцією за підписання Меріно. Як стверджується, «Барселона» та «Атлетико» також зацікавлені у ньому. Передбачається, що "Сосьєдад" запросить близько 20 мільйонів фунтів (24 млн євро) за хавбека.