10 липня 2024 12:30

Франція вперше програла матч на великому турнірі з Канте у складі

Збірна Франції вперше зазнала поразки на великому турнірі з півзахисником Н'Голо Канте у складі, поступившись Іспанії в матчі 1/2 фіналу Євро-2024. Про це повідомляє телеграм-канал Squawka Football.

Гра з Іспанією стала 21-ою для Франції з Канте у складі великих турнірах. Нагадаємо, матч 1/2 фіналу чемпіонату Європи - 2024 відбувся напередодні, 9 липня. Гра проходила на стадіоні "Альянц-Арена" у Мюнхені. Як головний арбітр зустрічі виступив Славко Вінчич зі Словенії. "Фурія Роха" здобула перемогу в протистоянні з рахунком 2:1. На дев'ятій хвилині рахунок у матчі відкрив нападник збірної Франції Рандаль Коло Муані. На 21-й хвилині рахунок у грі зрівняв 16-річний крайній нападник «Фурія Роха» Ламін Ямаль. На 25-й хвилині півзахисник Даніель Ольмо вивів іспанську команду вперед.