6 липня 2024 09:24

"Ворскла" з голом екс-динамівця у спарингу переграла "Буковину"

5 липня чернівецька «Буковина» провела другий контрольний поєдинок під час навчально-тренувального збору на Закарпатті, де команда готується до старту нового сезону в Першій лізі.

Суперником «жовто-чорних» став клуб, який представляє Українську Прем’єр-лігу – полтавська «Ворскла». Спаринг відбувся на стадіоні у селі Поляна, а формат гри передбачав три тайми по 35 хвилин.

Перемогу полтавській команді забезпечили влучні удари Ібрагіма Кане, Сергія Мякушка і Владислава Островського, також трапився один автогол. Два вирішальні голи були забиті у третьому таймі.

«Буковина» поступилася представнику УПЛ з рахунком 1:3. Наступний спаринг жовто-чорні проведуть 8 липня, суперник – харківський «Металіст 1925».

Ворскляни наступний товариський матч зіграють 10 липня з ФК «Ужгород».

Товариський матч

5 липня. Село Поляна (Закарпаття)

17:00. Буковина Чернівці – Ворскла Полтава – 1:3

Голи: автогол, 38 (1:0) – Кане, 48 (1:1), Мякушко, 83 (1:2), Островський, 87 (1:3).