2 липня 2024 22:47

"Зоря" з динамівцями в складі у контрольному матчі розійшлася миром з угорським МТК

Зоря зіграла внічию з угорським МТК у своєму першому товариському матчі на зборі у Словенії – 1:1.

Пропустивши вже в самому дебюті, луганці зуміли зрівняти рахунок під завісу тайму – автором голу став Ігор Кирюханцев. Після перерви команди обійшлися без м’ячів.

У поєдинку, окрім інших, взяв участь літній новачок Зорі – словенський захисник Жан Тронтель.

Нагадаємо, луганська команда в останній декаді червня вийшла з відпустки і 25-го числа вирушила до Словенії. У цій країні у команди Юрія Коваля заплановано 5-6 спарингів.

Зоря планує повернутись зі словенського збору орієнтовно за тиждень до початку нового сезону УПЛ. Базовий день першого туру – 3 серпня. У ньому луганці приймуть Інгулець.