2 липня 2024 20:56

Нідерланди розтрощили Румунію та вийшли до чвертьфіналу Євро-2024

У вівторок, 2 липня, збірна Нідерландів переграла Румунію та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу
Про це повідомляє Еспресо.TV.

У Мюнхені Нідерланди вийшли вперед на 20-й хвилині - забив Коді Гакпо. В середині другого тайму він був близький, аби зробити дубль, проте гол після відеоперегляду скасували через офсайд.

На 83-й хвилині Гакпо відзначився результативною передачею на Доніелла Маленка. У компенсований час він забив вдруге та встановив остаточний рахунок.

У 1/4 фіналу вони 6 липня у Берліні зіграють з переможцем пари Австрія - Туреччина, які розпочнуть свою гру сьогодні о 22:00.

У інших чвертьфіналах зустрінуться Іспанія - Німеччина, Португалія - Франція та Англія Швейцарія.

Румунія була останнім із суперників збірної України по групі на Євро-2024. Раніше Словаччину в овертаймі вибила Англія (1:2), а Франція здолала Бельгію (1:0).