2 липня 2024 09:19

Переможний гол після виходу на заміну: гравець із Прем'єр-ліги, якого хоче "Динамо" та "Шахтар", став героєм на Кубку Америки

Зірковий нападник Зорі Едуардо Герреро допоміг збірній Панамі вийти в плей-оф Кубку Америки. Форвард забив переможний м'яч у матчі проти Болівії.

У вівторок, другого липня, в Орландо в рамках третього туру групового етапу Кубку Америки зіграли збірні Болівії та Панами. Підсумкову перемогу одержали саме панамці з рахунком 3:1.

На 74-й хвилині цього поєдинку на поле у складі Панами вийшов нападник Зорі Едуардо Герреро, у підписанні якого зацікавлені Динамо та Шахтар.

Відкрили рахунок також панамці, коли всередині першого тайму голом відзначився Хосе Фахардо з асисту Крістіана Мартінеса.

На 69-й хвилині Болівія зрівняла зусиллями Бруно Міранди, що забив після результативного пасу Раміро Ваки.

Однак доволі швидко щойно вийшовший на поле Герреро приніс перемогу Панамі, відзначившись з передачі Еріка Девіса.

А вже у доданий арбітром час Сезар Яніс поставив крапку в матчі, забивши останній м'яч у грі.