1 липня 2024 08:21

Венесуела з голом форварда "Динамо" розгромила Ямайку, Мексика не вийшла з групи на Кубку Америки

У ніч на 1 червня відбулися матчі останнього 3-го туру групи В на Копа Америка 2024.

Збірна Венесуели впевнено розгромила Ямайку з рахунком 3:0 та набрала 9 очок із 9 можливих. Нападник Ерік Рамірес, який належить Динамо, вийшов на заміну на 81-й хвилині і за 4 хвилини забив гол. Венесуельці пробилися до плей-оф змагань з першого місця.

У паралельному поєдинку путівку до чвертьфіналу Копа Америка розіграли Мексика та Еквадор. Зустріч завершилась із рахунком 0:0. Обидві команди набрали по 4 очки у квартет. За найкращою різницею забитих та пропущених друге місце посіли еквадорці.

Проте все могло обернутися зовсім інакше. На 90+8-й хвилині рефері призначив пенальті на користь Мексики, побачивши підніжку у штрафному майданчику від гравця Еквадору. Але в результаті суддя вирішив переглянути VAR та скасував 11-метровий. За хвилину арбітр дав фінальний свисток.

У чвертьфіналі Копа Америка Венесуела зіграє проти Канади, а Еквадор зустрінеться з Аргентиною.

Копа Америка 2024. 3-й тур. Група В (30 червня – 1 липня)

Ямайка – Венесуела – 0:3
Голи: Белло, 49, Рондон, 56, Рамірес, 85

Мексика – Еквадор – 0:0