19 травня 2024 22:10
1

Лунін пропустив 4 голи від головного конкурента Довбика: "Реал" розписав шалену нічию з "Вільяреалом"

У неділю, 13 травня, Андрій Лунін з'явився у стартовому складі мадридського Реалу на матч із Вільярреалом.

Першими відзначилися підопічні Анчелотті. Гюлер забив, відгукнувшись на пас у штрафному майданчику. Бездоганним ударом низом він відправив м'яч під праву стійку. Потім Реал подвоїв перевагу, адже Хоселу з близької відстані головою спрямував м’яч у сітку впритул до лівої штанги.

Вільярреал відповів одним забитим м'ячем в першому таймі завдяки вдалій грі Серлота. Однак після голів Лукаса та Гюлера Реал пішов відпочивати за рахунку 4:1.

В другому таймі Серлот за вісім хвилин забив три м'ячі у ворота Луніна, оформивши покер та зрівнявши рахунок.

Проте більше команди не змогли забити і фінальний свисток зафіксував нічию із рахунком 4:4.