28 серпня 2023 16:45
4
Джерело: "Динамо" не відпустило Сидорчука в бельгійський клуб
![](/images/store/galleries/0146/9961/post695291_873e3_content.jpg)
Журналіст і коментатор Віктор Вацко у програмі "Вацко Live" розповів, що "Динамо" не відпустило Сергія Сидорчука в бельгійський клуб.
"Цього літа був варіант з трансфером Сидорчука. З Бельгії була конкретна, серйозна пропозиція футболісту, єдина умова - трансфер на правах вільного агента. І "Динамо" не відпустило. Бражка в "Торіно" не відпустили і Сидорчука в Бельгію не відпустили. Двох футболістів на одну позицію "Динамо" залишило у складі, а грає тільки один із них. Поки що сидить молодий актив Бражко, а будуть ставити Бражка, присяде високооплачуваний Сидорчук. Логіка, скажемо чесно, так собі. Хоча це вибір "Динамо".
Коментарі
Це смішно, на праваї вільного агента? Та на любий шлак бельгійські клуби вішають цінник 4-6 мільйонів, хоч цей гравець навіть основним в Динамо може не бути.
Це смішно, на праваї вільного агента? Та на любий шлак бельгійські клуби вішають цінник 4-6 мільйонів, хоч цей гравець навіть основним в Динамо може не бути.