20 липня 2023 10:47

Дебютний матч Почеттіно пройшов без Мудрика: українця не було в заявці на розгромний поєдинок "Челсі"

Челсі зіграв перший матч під керівництвом нового головного тренера Маурісіо Почеттіно. Гра пройшла у США і закінчилася розгромом, проте Михайло Мудрик участі не приймав.

Челсі у першій грі під керівництвом Маурісіо Поччетіно розгромив Рексем у турі в США із рахунком 5:0.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик участі у матчі не приймав – він не потрапив до заявки та отримав відпочинок.

Натомість, справу зробили інші. Іан Маатсен, який грав на позиції Мудрика, зробив дубль ще у першому таймі: забив на третій та 42-й хвилинах. На другий тайм замість Маатсена вийшов Рахім Стерлінга.

Інші три м'ячі прийшли в самому кінці гри: на 81-й хвилині Конор Ґаллахер зробив рахунок 3:0, а на 90-й дебютний гол за Челсі забив Крістофер Нкунку. Фінальний рахунок на табло встановив Бен Чілуелл на 93-й хвилині.

Наступний матч Челсі проведе проти Брайтона. Гра пройде 23 липня і розпочнеться о другій годині ночі.

Сезон АПЛ для синіх стартує 13 серпня домашнім матчем проти Ліверпуля.

Мудрик після трансферу у січні цього року із Шахтаря за 70+30 мільйонів євро провів 17 матчів за англійський клуб, в яких віддав дві результативні передачі.