8 липня 2023 19:26

"Динамо" U-19 - "Зоря" U-19 4:1. Контрольний матч. Звіт про гру

Сьогодні, 8-го лютого, після обіду юнацька команда «Динамо» провела ще один спаринг – цього разу із однолітками із луганської «Зорі». Як і у попередньому спарингу із криворізьким «Кривбасом» (6:3), «біло-сині» святкували впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Хоча пропустили підопічні Ігоря Костюка перші: перед самим свистком на перерву луганчани відзначилися з пенальті.

А на початку другого тайму динамівці упродовж двох хвилин змогли зрівняти рахунок та вийти уперед. В обох випадках автором забитих м'ячів став Герич: спочатку він чудово розпорядився м’ячем після передачі Калина, а потім сповна скористався виходом сам-на-сам із голкіпером.

А на 64-й хвилині Герич оформив хет-трик, відгукнувшись на передачу партнера, та замкнувши її в один дотик.

Завершальну крапку у матчі влучним ударом за 5 хвилин до фінального свистка поставив Задорожний, який скористався передачею Кузика та невідпорним ударом спрямував м’яч у дальній кут воріт.

Тож, у підсумку – 4:1 – друга впевнена перемога «Динамо» U19 за день.