14 січня 2023 18:38

Ерік тен Хаг: "Наша віра повернулася, і ми рухаємось у вірному напрямку"

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Ерік тен Хаг – про вольову перемогу над "Манчестер Сіті" (2:1) у матчі 20-го туру АПЛ.

"Перший тайм ми провели дуже добре: грамотно оборонялися та проводили добрі атаки. Після перерви нам довелося замінити Марсьяля, у нього були деякі скарги, і гра змінилася. "Ман Сіті" забив, коли ми не були активними. Але дух команди настільки величезний, що є віра в те, що гра триває 90 хвилин, і ми здатні дати відсіч.

Наша віра повернулася, і ми рухаємось у вірному напрямку. Ми маємо працювати над володінням м'ячем із такими командами, як "Манчестер Сіті". У них є якості, що дозволяють миттєво забивати голи. Ми це бачили сьогодні. Одна помилка і вони забили.

Спірний гол Фернандеша, коли Рашфорд мав пасивний офсайд? Я бачу це з іншого боку. За правилами, це момент, що збиває з пантелику, для оборонної лінії суперника. Правила свідчать, що Маркус Рашфорд не торкався м'яча та не втручався в епізод. Бруну Фернандеш був позаду лінії офсайду, - цитує тен Хага ВВС.