20 жовтня 2022 09:06

Роналду залишив лаву запасних МЮ за п’ять хвилин до фінального свистка. Тен Хаг відреагував

В середу, 19 жовтня, Манчестер Юнайтед провів один з найкращих матчів у сезоні – розбив на власному полі "Тоттенгем". Рахунок 2:0 абсолютно не відображає усієї переваги червоних дияволів.

Досягти такого результату вдалось без Кріштіану Роналду. Ерік Тен Хаг вирішив навіть не випускати португальця на заміну. А той, судячи з усього, образився і пішов у підтрибунне приміщення за п’ять хвилин до фінального свистка, відмовившись святкувати перемогу разом зі своїми одноклубниками.

Звісно, тренера МЮ запитали про цю ситуацію після матчу, на що він відповів, що "розбереться з цим завтра".

Це не перший подібний демарш Роналду. Раніше він поїхав зі стадіону, не дочекавшись завершення товариського матчу з "Райо Вальєкано". Як відомо, Кріштіану дуже хотів залишити МЮ цього літа, але покупця на зіркового португальця так і не знайшлось.