7 жовтня 2022 12:35
1

Роналду не зміг вразити навіть порожні ворота – зірка у розпачі, а сітки добивають добіркою провалів за один матч

Кріштіану Роналду не вдалося відзначитися голом у поєдинку Ліги Європи проти Омонії (3:2).

Зірка МЮ віддав результативну передачу на переможний гол Рашфорда, але сам вкотре покинув поле без забитого м'яча.

Загалом Роналду здійснив 8 ударів у матчі проти Омонії і лише один у площину воріт. Тут промахи на будь-який смак – влучання у захисника, штрафний на трибуни, небезпечне кунг-фу. В'їдливі вболівальники навіть створили підбірку невдач Кріша під сумну музику. Апогеєм стала 78-ма хвилина, на якій Роналду примудрився не вразити майже порожні ворота (на них залишався самотній захисник). Далот вже відіграв голкіпера і викотив передачу на земляка, але той лише струснув стійку.

Нинішній сезон складається для 37-річного португальця просто жахливо. Роналду провів на полі 468 хвилин, але забив лише один гол, та й той з пенальті у ворота Шерифа.

хтось там збирався грати до 40 (!!!) років????))))
Хлопці не розуміють, що природа фізіології організму так не працює!!! Натренований м'язовий тонус не зберігає ясне мислення та швидкість реагування!
Тому ті, "мрійники"-футболісти, які намагаються ошукати всіх й себе, у тому числі... зіштовхуються із матінкою-природою.