24 листопада 2021 09:01

Аллегрі впевнений, що "Ювентус" стане сильнішим після великої поразки від "Челсі"

Головний тренер "Ювентуса" Массіміліано Аллегрі після поразки від "Челсі "(0:4) у Лізі чемпіонів зазначив, що команда вже вирішила головну завдання - вихід в плей-офф.

"Розчаровані, що пропустили чотири м'ячі, але головне завдання-вихід в 1/8 фіналу - ми вирішили. Були моменти, коли ми втрачали м'яч, коли намагалися швидко перейти в атаку, хоча треба було постаратися притримати володіння.

У Турині ми протягом усіх 90 хвилин уважно грали в обороні, а сьогодні робили це тільки 45 хвилин, після чого здалися. Ми знаємо свої слабкі і сильні сторони. Навіть після таких поразок ми станемо сильніше", - цитує прес-служба УЄФА Аллегрі.