29 квітня 2005 01:08

Сборная Украины U-18: в финале сыграем с Бельгией

Незважаючи на майже “товариський” статус заключного групового матчу, керманич нашої юнацької команди Анатолій Бузнік підійшов до зустрічі з угорцями відповідально. Відповідним чином налаштував і своїх підопічних. На поле вийшов майже основний склад збірної України. Але вже на 4-й хвилині нашим юнакам довелося відчути „холоний душ” – після виконання кутового суперник несподівано відкрив лік забитим голам – 1:0.

Це тільки надихнуло українців на конструктивні дії у нападі, й у підсумку вони не залишили каменя на камені від захисту опонента: через 3 хвилини після влучного пострілу угорців Яковенко, впевнено зігравши на „другому поверсі” у штрафному майданчику, зрівняв рахунок –1:1. На 17-й хвилині Чичиков замкнув простріл Писоцького та вдруге засмутив угорського голкіпера – 2:1. У середині першого тайму Яковенко підібрав м’яч й, обігравши опікуна, завершив ще одну результативну атаку. Не встигли угорці прийти до тями після удару Олександра, як Павло Ксьондз за рахунок індивідуальних дій знову примусив суперника починати з центра поля. 4:1 – українці вирішили долю матчу ще в першому таймі. На тлі першої 40-хвилинки, яка відзначалася жорсткою боротьбою, що іноді доходила до грубощів, у другій половині зустрічі гра заспокоїлася. Однак це не завадило українцям довести рахунок до непристойного – ударом здалеку відзначився Ремезовський.

Україна U-18: ГРЕБЕНЮК Володимир, КУЧЕРЕНКО Іван, НАЗАРЕНКО Дмитро, НОВИЦЬКИЙ Павло, ПАШАЄВ Павло, ЦИКОЛІЯ Іраклій, ЦИМБАЛ Михайло (КОРОТЕЦЬКИЙ Ігор, 41), ПИСОЦЬКИЙ Євген (РЕМЕЗОВСЬКИЙ Олексій, 41), КСЬОНДЗ Павло (ПАШАЄВ Максим, 41), ЯКОВЕНКО Олександр (КОРОЄВ Олександр, 41), ЧИЧИКОВ Олексій (ХУДОБЯК Ігор, 41).

Голи: 0:1 (4), 1:1 ЯКОВЕНКО Олександр (7), 2:1 ЧИЧИКОВ Олексій (17), 3:1 ЯКОВЕНКО Олександр (25), 4:1 КСЬОНДЗ Павло (26), 5:1 РЕМЕЗОВСЬКИЙ (68).

Попереджені: КУЧЕРЕНКО Іван (23), ЯКОВЕНКО Олександр (25), КСЬОНДЗ Павло (28), ЦИКОЛІЯ Іраклій (39).

Польща 3 0 2 1 2-3 2

Таким чином, 29 квітня, о 13:30 за київським часом, наша команда зіграє у фіналі Slovakia Cup 2005 зі збірною Бельгії, яка сьогодні здобула перепустку до фіналу завдяки перемозі над командою Ізраїлю. У матчі за третє місце, що теж відбудеться завтра, зійдуться Чехія та Ізраїль.