19 квітня 2024 11:23

Ротань проаналізував чотириматчеву серію "Олександрії" без перемог: без критики арбітрів не обійшлося

Головний тренер Олександрії Руслан Ротань підбив підсумки перенесеного матчу 15 туру УПЛ проти Оболонi (2:2), в якому містяни втратили перемогу на останніх хвилинах.

Наставник Олександрії, яка не може виграти в останніх чотирьох поєдинках, бачить проблему в суддівських рішеннях, які впливають на підсумковий результат.

«Гра була в наших руках, за всіма статтями ми повинні були перемагати. Нам потрібно більше зусиль, емоцій. Мені важко говорити про VAR, але мені здається, що в епізоді на 80-й хвилині близько не було пенальті. Мені здається, що більше гравець Оболоні йшов на фол.

Ми вже як мінімум два поєдинки зіграли, де після матчів визнають помилки арбітрів», – сказав Ротань в ефірі UPL.TV.