4 квітня 2024 08:10

Один з найкращих. Стала відома оцінка Зінченка за матч "Арсенала" у чемпіонаті Англії

3 квітня відбувся матч 31-го туру АПЛ між командами «Арсенал» Лондон та «Лутон Таун». Гра завершилися з рахунком 2:0 на користь «канонірів».

Український захисник лондонців Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин. Зінченко вперше з лютого вийшов у старті. Українець відіграв 74 хвилини та був замінений на Такехіро Томіясу.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку в 7.5 балів.

За матч Олександр 83 рази торкнувся м'яча, віддав 55 точних передач з 66 (83%), 5 разів виніс м'яч, двічі здійснив перехоплення, двічі здійснив відбір, виграв 4 єдиноборства з 4, 11 разів втратив володіння, заблокував 1 удар і заробив 1 фол .

Найкращим гравцем матчу став центральний захисник господарів Габріел з оцінкою в 7.6 балів, що лише на 1/10 вище, ніж у Олександра.

Оцінки WhoScored за матч Арсенал – Лутон Таун – 2:0