3 березня 2024 20:03
1

Розгром з присмаком скандалу: "Шахтар" розтрощив "Кривбас" в матчі з сімома голами і вилученням

Фото - ua.depositphotos.com

Шахтар обіграв Кривбас (4:2) у поєдинку 19-го туру УПЛ. Головними героями протистояння стали Артем Бондаренко та Дмитро Криськів.

«Гірники» відкрили рахунок у зустрічі на десятій хвилині силами Юхима Коноплі, який опинився у потрібному місці у потрібний час після сейву Андрія Кліщука, який відбив удар головою від Бондаренка.

Кривбас зумів відігратися вже через десять хвилин. Підопічні Юрія Вернидуба провели стрімку атаку, у якій флангову передачу віз Івана Дібанго з меж штрафного майданчику замкнув Прінс Аду.

Вдруге Шахтар вийшов вперед вже через дві хвилини. Господарі швидко розіграли штрафний, і Криськів вразив кут воріт суперника після пасу Бондаренка.

Катастрофічною для Кривбасу стала ситуація на 57-й хвилині після прямого вилучення з поля Хрвоє Ілича.

Шахтар дуже вдало зумів реалізувати більшість. На 68-й хвилині більярдним ударом з меж штрафного майданчика із передачі Зубкова відзначився Бондаренко, а на 82-й дубль оформив Криськів.

До честі гравців Кривбасу, вони навіть у такій ситуації не кинули грати та спромоглися на ще один гол на 85-й хвилині гри, автором якого став Тимур Стецьков.

Однак останнє слово у матчі залишилося за Шахтарем. На 90+й хвилині відзначився Лассіна Траоре, який вийшов на зміну.

"Шахтар" - "Кривбас" 5:2

Голи: Конопля 9, Криськів 23, 82, Бондаренко 68, Траоре 90+3 - Прінс 20, Стецьков 85

"Шахтар": Різник - Конопля, Бондар, Ракіцький, Педріньйо (Азарові 89) - Бондаренко - Зубков (Швед 89), Криськів (Цуканов 90), Судаков, Невертон - Сікан (Траоре 74).

"Кривбас": Кліщук - Бандейра (Сантіні 90), Понєдєльнік, Стецьков, Дібанго - Бізімана, Іліч - Д. Кузик, Прінс, Луньов - Соса.

Попередження: Прінс 24, Бізімана 71

Вилучення: Іліч 56

Та дайте хм це чемпіонство довічно вже на все життя. Нехай грають з Фейенордом та Байєром. Команда крис та Криськіва