4 лютого 2024 18:47

Мудрик отримав найкращу оцінку серед усіх, хто вийшов на заміну в матчі "Челсі" - "Вулверхемптон"

23-річний український легіонер лондноського Челсі Михайло Мудрик взяв участь у програшному поєдинку чемпіонату Англії проти Вулвергемптона.

Сьогодні, четвертого лютого, в рамках 23 туру Прем’єр-ліги Англії Челсі на «Стемфорд Брідж» приймав Вулвергемптон.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик вийшов на поле на 72 хвилині, замінивши Рахіма Стерлінга. На той момент Челсі вже програвав з рахунком 1:3.

А на 86 хвилині уже за рахунку 1:4 Мудрик класно виконав навіс з кутового. Після пасу Михайла досвідчений бразилець Тьягу Сілва головою відправив м’яч у ворота «вовків».

Більше голів не було, а тому Вулвергемптон з етнічним українцем Максом Кілманом у складі обіграв Челсі з рахунком 4:2. За «вовків» хет-трик оформив Кунья, ще один м’яч було забито після автоголу Дісасі. За лондонську команду точно пробив також Палмер.

Після матчу портал статистики WhoScored поставиви Мудрику оцінку 6,7. Це найкраща оцінка серед усіх гравців матчу, які вийшли на заміну. Також це одна з найкращих оцінок загалом серед усіх гравців Челсі. Найкращим футболістом поєдинку став Кунья (9,7). Кілман отримав оцінку 7,0.