26 січня 2024 00:03

"Атлетіко" здобув мінімальну перемогу над "Севільєю" в матчі Кубка Іспанії

У четвер, 25 січня, Атлетіко розправився з Севільєю в матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії (1:0).

Кубок Іспанії, 1/4 фіналу

Атлетіко – Севілья – 1:0

Гол: Депай, 79

На 26-й хвилині Грізманн не реалізував пенальті (повз)

Севілья зробила ставку на нічию 0:0 в основний час. "Нервіон" діяли низьким блоком і практично не атакували господарів. Ця тактика майже принесла команді Кіке Санчеса Флореса успіх – єдиний і переможний м'яч "матрацники" забили наприкінці зустрічі. Корреа накрутив на правому напівфланзі Маркао і зробив поперечний пас на Депая, якому залишалося лише підставити ногу. Що характерно, автор голу й асисту з'явилися на полі лише в другому таймі.

Щоправда, Атлетіко сам ускладнив собі життя. На 26-й хвилині мадридці заробили пенальті – Маркао сфолив проти Моліни. До 11-метрової позначки підійшов Антуан Грізманн, але під час розбігу послизнувся і запустив м'яч на трибуни.

Так чи інакше, "рохібланкос" вийшли до півфіналу Кубка Іспанії. Раніше путівки на цю стадію турніру здобули Мальорка, Реал Сосьєдад і Атлетік.