Гармаш награвся: тренер "Осієка" не взяв екс-динамівця на збори і повідомив, що українець йде з клубу

У п'ятницю, 12 січня, офіційно стало відомо, що український півзахисник Денис Гармаш не поїде на зимові збори разом з Осієком. 33-річний хавбек не потрапив до списку з 30 футболістів.

Головний тренер Осієка Зоран Зекіч, який раніше критикував українця за фізичну форму, висловився стосовно відходу з клубу 27-річного хавбека Амера Хіроша та самого Гармаша.

«У якомусь сенсі ми вже заявили про це, як тільки-но зібралися на початку підготовки. Для гравців, які мало грали та недостатньо молоді, щоб від них можна було очікувати, найкращий варіант – змінити клуб.

Особисто я завжди бажаю їм всього найкращого, те саме стосується й вищезгаданих двох. Я розмовляв із ними заздалегідь і думаю, що це буде краще і для нас, і для них», – наводить слова Зекіча клубна пресслужба.

Раніше повідомлялося про інтерес до Гармаша з боку харківського Металіста 1925.

Востаннє на полі у футболці Осієка Гармаш з'являвся 30 вересня у програному матчі з ФК Славен (0:1).

За хорватську команду, з якою має контракт до літа 2024 року, Денис зіграв 167 хвилин у чотирьох матчах.

Гармаш виступав за київське Динамо з 2007 по 2023 рік, маючи перерву у вигляді оренди в турецький Різеспор (2020).

За біло-синіх Денис відіграв 361 матч, забив 54 голи, оформив 45 асистів та виграв сім трофеїв.

Transfermarkt оцінює вартість 33-річного хавбека в 600 тисяч євро.