24 грудня 2023 17:03

"Вулверхемптон" вдома переміг "Челсі", Мудрик з’явився на полі в другому таймі

Сьогодні, 24 грудня 2023 року, відбувся заключний матч 18-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Вулвергемптоном» та лондонським «Челсі». Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

На 32-й хвилині вінгер «синіх» Рахім Стерлінг не реалізував супер-момент за рахунку 0:0. На 51-й його та весь склад «Челсі» покарав Маріо Леміна, який схилив шальки терезів на користь «вовків».

У доданий арбітром час команди влаштували перестрілку. На 90+3-й перевагу «Вулвз» подвоїв Метт Доерті, а на 90+6-й відставання «синіх» скоротив дебютант АПЛ Крістофер Нкунку.

Український півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик вийшов рятувати гру на 59-й хвилині, але не зумів відзначитися результативними діями.

Англійська Прем'єр-ліга. 18-й тур. 24 грудня.

"Вулверхемптон" – "Челсі" 2:1

Голи: Леміна (51), Доерті (90+3) — Нкунку (90+6)

"Вулвергемптон": Са — Кілман, Доусон (С. Буено, 70), Тоті — Семеду, Леміна, Аїт-Нурі (У. Буену, 87) — Хван, Сарабія (Дойл, 75) — Кунья (Доерті, 86)

"Челсі": Петровіч — Гюсто (Бадіашиль, 80), Дісасі, Сілва, Колвілл (Маатсен, 79) — Угочукву (Нкунку, 58), Галлахер — Палмер, Джексон (Мадуеке, 80), Стерлінг — Броя (Мудрик, 58)

Попередження: Леміна (27), Кунья (64), У. Буену (90+10) — Галлахер (30), Палмер (56), Гюсто (60), Джексон (62), Стерлінг (90+9)