20 грудня 2023 11:49

Почеттіно пояснив заміну Енцо Фернандеса у першому таймі матчу з "Ньюкаслом"

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно висловився про заміни у матчі 1/4 фіналу Кубка англійської ліги з «Ньюкасл Юнайтед» (1:1, 4:2 за пенальті). Енцо Фернандес був замінений на 32-й хвилині, а Леві Колвілл - на 46-й.

«Енцо попросив заміну, бо йому було трохи погано перед грою. Він мав деякі проблеми зі шлунком. Він намагався, він хотів пограти та подивитися, чи все буде добре. Все пішло не так добре, тож йому довелося піти.

Мені здалося, що Леві Колвілл трохи втомився, і ми хотіли задіяти більше атакуючих гравців, таких як Мало Гюсто, і надати команді більше енергії», — наводить слова Почеттіно офіційний сайт «Челсі».

У складі «Челсі» відзначився Михайло Мудрік на 90+2 хвилині. Раніше за "Ньюкасл Юнайтед" забитим м'ячем відзначився Каллум Вілсон. Він відкрив рахунок на 16-й хвилині.