13 грудня 2023 00:05

"Манчестер Юнайтед" на своєму полі програв "Баварії" та вилетів із єврокубків, "Копенгаген" обіграв "Галатасарай" та вийшов у плей-оф Ліги чемпіонів

Відбулися заключні матчі групового раунду Ліги чемпіонів у квартеті А.

Манчестер Юнайтед у поєдинку шостого туру на своєму стадіоні поступився Баварії з рахунком 0:1. У другій половині зустрічі єдиний гол у грі забив Кінгслі Коман.

У паралельному матчі Копенгаген на своєму полі мінімально обіграв Галатасарай із рахунком - 1:0. Перший тайм завершився без забитих голів, а після перерви у складі господарів відзначився Лукас Лерагер. Цікаво, що наприкінці гри данці залишилися у меншості після вилучення Лерагера, але гості не встигли скористатися чисельною перевагою.

Баварія впевнено виграла квартет А, набравши 16 очок. Копенгаген завдяки перемозі в останньому турі фінішував на другому місці та сенсаційно вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів. Галатасарай посів третій рядок та зіграє у Лізі Європи. Манчестер Юнайтед, набравши лише 4 очки, залишився без єврокубків.