8 грудня 2023 18:55

"Шахтар" впевнено обіграв "Верес"

Сьогодні, 8 грудня, відбувся матч 17-го туру УПЛ. Донецький Шахтар у домашньому поєдинку здолав рівненський Верес.

Перший тайм був насиченим на атаки, проте командам вдалось відзначитись лише одного разу – Дмитро Криськів на 14-й хвилині вивів гірників «гірників» вперед.

Відзначимо, що через п'ять хвилин після перерви Катерина Монзуль після підказки VAR призначила пенальті у ворота Вереса за гру рукою, якої і близько не було.

Проте Олександр Зубков не зумів реалізувати одинадцятиметровий удар. Гол Данила Сікана з добивання був скасований через те, що форвард вбіг у штрафний майданчик до свистка.

На 69-й хвилині правий вінгер Шахтаря таки відзначився, подвоївши перевагу донеччан.

Рівненський клуб зазнав першої поразки в УПЛ, починаючи з 11 листопада.

Перемога залишила Шахтар на четвертому місці в турнірній таблиці з 31 очками в активі. У Вереса наразі 12 балів та 14-е місце.

У наступному матчі чемпіонату України Шахтар зіграє на виїзді проти Олександрії. Гру заплановано на кінець лютого.

Посеред тижня донецький клуб проведе матч з Порту в рамках шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Матч відбудеться 13 грудня о 22:00.

Верес також наприкінці лютого зіграє свій наступний поєдинок в УПЛ. Рівняни поміряються силами з Колосом у домашній грі.