11 листопада 2023 00:08
1

"Вестерло" зі Сидорчуком уникнув поразки в матчі з "Сент-Трюйденом": команда екс-динамівця залишилася в зоні вильоту

Поєдинок 14-го туру чемпіонату Бельгії, в якому Вестерло з українським півзахисником Сергієм Сидорчуком приймав Сент-Трюйден, відбувся 10 листопада і завершився результативною нічиєю (3:3).

Вестерло зіграв унічию із Сент-Трюйденом у домашньому матчі 14-го туру чемпіонату Бельгії, який пройшов у п'ятницю, 10 листопада (3:3).

Українець Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі господарів на позиції центрального півзахисника та провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

Гості вийшли вперед уже на п'ятій хвилині зустрічі завдяки голу французького захисника Еріка Боката.

Команда Сидорчука перевернула перебіг поєдинку і у першому таймі забила два м'ячі у відповідь. Відзначилися турецький захисник Ерік Байрам та данський хавбек Ніколас Мадсен.

Проте Вестерло в результаті не втримав перемогу, яка б дозволила команді залишити зону вильоту. На 77-й хвилині форвард гостей Абубакарі Койта зрівняв рахунок із пенальті, а через 11 хвилин він же оформив дубль і вивів свою команду вперед.

Господарі втекли від поразки завдяки голу у компенсований час Мадсена, який також зробив дубль.

Чемпіонат Бельгії 14 тур

Вестерло – Сент-Трюйден – 3:3

Голи: Бокат, 5 (0:1), Байрам, 15 (1:1), Мадсен, 33 (2:1), Койта, 77, з пен. (2:2), Койта, 88 (2:3), Мадсен, 90+1 (3:3)

Вестерло провів 14 матчів, набрав 11 очок і залишився у зоні вильоту, на 15-му місці у чемпіонаті Бельгії.

32-річний Сидорчук перейшов у Вестерло з київського Динамо у вересні та зіграв за бельгійську команду вісім поєдинків, у яких забив один гол.

У наступному турі команда українця зіграє у гостях проти Шарлеруа у суботу, 25 листопада.