21 вересня 2023 09:08

"Інтер Маямі" з Кривцовим здобув розгромну перемогу в МЛС: Мессі залишив поле через травму

Інтер Маямі розгромив Торонто у домашньому поєдинку чемпіонату МЛС (4:0).

Сергій Кривцов провів на полі 90 хвилин часу на позиції центрального захисника господарів.

Ліонель Мессі вийшов у стартовому складі Інтера Маямі, але його замінили вже на 37-й хвилині при рахунку 0:0 через м'язовий дискомфорт. З цієї причини зірковий аргентинський форвард пропустив минулий матч своєї команди, в якому вона на виїзді програла Атланті Юнайтед (2:5).

Дубль оформив фінський хавбек Інтера Майамі Роберт Тейлор. По одному голу забили Факундо Фаріас та Бенджамін Кремаскі.

Інтер Маямі провів 28 матчів, набрав 31-е очко і посідає 13-е місце у турнірній таблиці Східної конференції чемпіонату МЛС із відставанням від зони плей-офф у п'ять залікових пунктів при двох іграх у запасі.

32-річний Кривцов зіграв за Інтер Маямі 32 поєдинки, забив один м'яч та зробив одну гольову передачу.

36-річний Мессі провів за американську команду 12 матчів, у яких забив 11 голів та оформив п'ять результативних пасів.