31 серпня 2023 00:00

Миколенко зіграв за "Евертон" уперше у сезоні. "Іриски" вирвали перемогу над клубом четвертого дивізіону у Кубку ліги

Віталій Миколенко вперше у сезоні вийшов на поле у складі Евертона, зігравши у виїзному поєдинку 1/32 фіналу Кубка англійської ліги проти Донкастера (2:1).

Евертон, у складі якого вперше у сезоні вийшов Віталій Миколенко, здобув вольову перемогу у виїзному матчі 1/32 фіналу Кубка англійської ліги поразки проти клубу четвертого дивізіону Донкастер (2:1).

Український захисник вийшов у стартовому складі «ірисок» і провів на полі 74 хвилини ігрового часу, після чого був замінений на Джеймса Тарковського за рахунку 1:1.

Господарі вийшли вперед на 44-й хвилині поєдинку – відзначився форвард Джо Айронсайд.

У середині другого тайму португальський форвард Бету, який перейшов до Евертона з Удінезе 29 серпня за 25 мільйонів євро та проводив свій перший матч за нову команду, забив свій дебютний гол у футболці «ірисок» і зрівняв рахунок. Асист на рахунку малійського хавбека Абдулайє Дукуре.

Евертон вирвав перемогу над клубом четвертого англійського дивізіону на 88-й хвилині - з передачі Ніла Мопе відзначився нідерландський нападник Арно Данжума.