19 серпня 2023 23:48

Лунін був одним із кращих у складі "Реала" у матчі з "Альмерією": відома оцінка та статистика українця

Андрій Лунін провів 90 хвилин ігрового часу у складі Реала у виїзному матчі другого туру іспанської Прімери, у якому його команда здобула вольову перемогу над Альмерією (3:1).

Український голкіпер отримав високу оцінку 8,2 від статистичного порталу Sofascore за свої дії в поєдинку, що є другим результатом серед гравців мадридської команди.

Вищий бал заслужив лише англійський хавбек Джуд Беллінгем (9,4), який оформив дубль і зробив гольову передачу на Вінісіуса Жуніора.

Статистика Луніна у матчі Альмерія – Реал

сейви – сім;

дотики до м'яча – 33;

точні передачі – 18 із 19 (95%);

втрата м'яча – одна.

Матч із Альмерією став для Луніна другим поспіль, у якому він вийшов у стартовому складі Реала та провів 90 хвилин ігрового часу.

24-річний Лунін перейшов у Реал у липні 2018 року з луганської Зорі та провів за «вершкових» 19 поєдинків, у яких пропустив 20 м'ячів.

Контракт українського голкіпера з мадридським клубом діє до червня 2024 року.