19 серпня 2023 23:42

Енджі Постекоглу: "Другий тайм, окремими моментами, показав, якою командою ми хочемо бути"

Головний тренер «Тоттенгема» Енджі Постекоглу прокоментував перемогу команди над «Манчестер Юнайтед» (2:0) в матчі 2-го туру АПЛ.

«Це було добре. Чесно кажучи, ми трохи нервували на початку поєдинку, що не дивно. В нашому складі було двоє 20-річних гравців та пара 22-річних.

Думаю, ми трохи забагато віддавали м'яч, і, чесно кажучи, «МЮ» мав більше шансів забити.

Другий тайм, окремими моментами, показав, якою командою ми хочемо бути. Нам ще треба пройти довгий шлях, але мені дуже сподобалася віра та стійкість хлопців, а також їхня хоробрість, щоб продовжувати грати таким самим чином.

Все, що ми можемо зробити, це продовжувати вдосконалюватися і, сподіваюся, ми продовжуватимемо набирати очки на цьому шляху», — сказав Постекоглу.