28 червня 2023 08:27

Тренер Іспанії U-21: "Я попросив спокою та рухати м'яч набагато швидше"

Фото - ua.depositphotos.com

У вівторок, 27 червня, пройшов матч 3-го туру Євро-2023 U-21 між збірними України U-21 та Іспанією U-21 (2:2). Команди грали у Бухаресті на стадіоні «Рапід-Джулешті».

Санті Денія, головний тренер збірної Іспанії, прокоментував гру:

«Що сказав команді у перерві? Я попросив гравців зберігати спокій, не форсувати події та намагатися відводити м'яч далі, оскільки пробитися було складно, а також рухати м'яч набагато швидше».

Заміна Агірресабали у перерві? Хулен має проблеми зі здоров'ям, тому на поле вийшов Лео Роман».

Уго Гільямон, захисник збірної Іспанії:

«Нам довелося перетерпіти, щоб досягти нічиєї. І це був справедливий результат, оскільки у них були свої шанси, і у нас теж. Вони часто атакували нас із флангу своїми вінгерами, які були дуже швидкими.

Там нам було важко, але ми дещо поправили і у другому таймі грали краще. Вони поставили на захист багато гравців, але тренер сказав нам зберігати спокій і що ми ще матимемо шанси. Важливо знати, як досягти результату».