8 травня 2023 14:19
1

Блогер: "Динамо" катастрофічно бракує футболістів, "працівники фізкультури" не вивозять навіть "Кривбас"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився враженнями від першого тайму матчу "Кривбас" - "Динамо":

⁃ Кривбас використав вже звичну побудову, де попереду не здоровенний шмат м’яса, а досить швидкий Микитишин, тому практики звичних для ігор Динамо закидань в боротьбу ми не побачили; Кривбас намагався використати саме перевагу Микитишина у швидкості над обома ЦЗ Динамо

⁃ господарі спромоглися на щось схоже на тиск Ворскли протягом 3-4 хвилин, і навіть таке недосконале «щось», викликало труднощі в киян

⁃ максимально невпевнено почав з м’ячем Сирота, наче він Дячук, дві прості пасові помилки за 7 стартових хвилин

⁃ рух Ваната крутий, але це наслідок безпомічності задньої лінії та півзахисту, бо Владиславу доводилося покривати величезні території

⁃ важко Динамо грати, маючи на флангах «працівникив фізкультури», але це свідомий вибір

⁃ раніше інтершум матюками збагачував Вернидуб, зараз вже Гагарін розважає публіку, що обрала англійську звукову доріжку

⁃ гра відверте лайно, в таких випадках вживаю термін «ригачка», бо відповідає змісту подій на полі; Динамо катастрофічно бракує футболістів, «працівники фізкультури» не вивозять навіть Кривбас

⁃ от вже 40 хвилин команди більш зосереджені на тому, щоб ламати гру один одному, ніж на створенні моментів; а це два контендери на Єврокубки..

.
⁃ аби це був не матч Динамо, то в другому таймі поїхав би на велику кататися, після плей-офф NBA дивитися на такий жалюгідний косплей на футбол неможливо
Коли стало Динамо грати в щось схоже на серйозний футбол, у цього дурачка почало підгорати!
Тож, задумайтесь хоч трохи, що то за один.