4 травня 2023 15:58

Блогер: "Динамо" вже мало програвати "Ворсклi" у гол, а то й два, і важко сказати, що це було б не заслужено"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі підбив підсумки першого тайму матчу "Ворскла" - "Динамо".

⁃ дуже важкий початок, Дячук нервував, Сироту контролювали, Сидорчуку доводилося часто сідати третім; розіграти м’яч було величезною проблемою, Андрієвський навіть змушував Нещерета лупити в аут

⁃ перше ж закидання ледь не створило момент біля воріт Ворскли за типом того, як створювала Олександрія (ЖК Владу)

⁃ на 14‘ хвилині вже закидання Ворскли закінчилося голом, знову говоримо про вразливість центру захисту Динамо, півзахист виявився неготовим до довгої передачі, м’яч їх просто перелетів, позиції поновити вже не встигли

⁃ на 18‘ хвилині Андрієвський продемонстрував вразливість Ворскли пасом на Кабаєва (а далі вже Кабаєв продемонстрував власну вразливість)

⁃ падіння Сироти після палких обіймів Кравця могло перетворитися на пенальті у матчі Шахтаря (VAR); хоча на Кане в матчі ШД могли би поставити теж

⁃ Ванат - футболіст, але вже змушений ходити по лезу ножа; загалом топовий вихід з-під тиску в тому епізод і доволі неочікуваний гол

⁃ фулбеки киян не розуміють, коли ЦП сідають в їх зону, то вони мають підійматися вище

⁃ момент з ударом Кане, то вже друга суцільна катастрофа в захисті киян (двічі за тайм - це забагато); одразу черговий провал (удар п’ятою Олійника)

⁃ десь таким я матч і очікував, Ворскла не має ресурсу грати у більш якісний футбол з м’ячем, але здатна перетворити на кошмар гру з м’ячем суперника; часто цього вистачає для хороших результатів, бо більшість УПЛ не здатна і на це (перетворити гру суперника з м’ячем на нічне жахіття)

⁃ Динамо неймовірно вразливе до втрат та контратак, це поки дуже нагадує гру з Інгульцем (0:2), центру очікувано бракує мобільності, а мобільнішим фланговим гравцям інтелекту; щоб без брехні, то Динамо вже мало програвати у гол, а то й два, і важко сказати, що це було б не заслужено