20 квітня 2023 12:25

Буяльський лідирує в рейтингу футболістів УПЛ, голи яких принесли їх командам найбільше очок

Забивати м’ячі у чужі ворота — завжди важливо. Але є голи, які не дуже суттєво вплинули на результат (наприклад, сьомий за рахунку 6:0), а є голи, завдяки яким команда вириває перемогу (наприклад, третій в зустрічі, що завершилася 3:2).

Після матчів 21-го туру до топ-10 рейтингу футболістів УПЛ, голи яких принесли їх клубам найбільше очок в сезоні-2022/23, увійшли форвард «Ворскли» Таулян Сефері та півзахисник «Шахтаря» Артем Бондаренко.

Сефері забив єдиний м’яч у матчі із «Чорноморцем» на 85-й хвилині, а Бондаренко двічі розписався у воротах «Львова».

Цікаво, що і в першому колі на рахунку Сефері переможний гол в грі із одеситами — у жовтні 2022-го албанець на 88-й хвилині зробив рахунок 2:1. А, окрім цього, відкрив рахунок у матчі з «Минаєм» (2:0) та забив другий гол у матчі із «Вересом» — 2:2 (і таким чином приніс нічию «Ворсклі»). В сумі виходить 10 очок, які полтавчани набрали завдяки влучним ударам легіонера.

Бондаренко своїми голами допоміг «Шахтарю» виграти матчі із «Кривбасом» (1:0) у серпні 2022-го та «Металістом» (1:0) у квітні 2023-го. В сумі виходить 9 очок.

Очолюють цей рейтинг Віталій Буяльський та Артем Довбик, голи яких принесли «Динамо» та «Дніпру-1» по 16 очок. Вони ж очолюють список найкращих бомбардирів VBET Ліги сезону-2022/23 (Довбик — 18 голів, Буяльський — 11).

Унікальний результат демонструє Даниїл Алефіренко. За «Зорю» (в першому колі) та «Чорноморець» (в другому) він забив п’ять м’ячів (1+4), і всі п’ять принесли його командам очки: «Зорі» — перемогу над «Львовом» (3:2), «Чорноморцю» — перемоги над «Вересом» (3:1) та «Інгульцем» (2:1), нічиї з «Металістом 1925» (1:1) та «Олександрією» (1:1).

Футболісти клубів УПЛ, голи яких в сезоні-2022/23 принесли їх командам найбільше очок