16 квітня 2023 11:30
2

Блогер: "Як демонструє весна, різниця в якості складу між "Динамо" та іншими є лише в трьох прізвищах"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився враженнями від матчу "Минай" - "Кривбас":

Минай 1:0 Кривбас
xG графік

На Великдень знову актуальною є тема яєць, зо вже вщухла після скандалу із закупівлями МО. Так от Минай - це команда, мабуть, з найміцнішими яйцями в #УПЛ. Останні 4 (!) з 5 ігор вони грають за схожим сценарієм, і якби не покидьки-арбітри в матчі з Олександрією, то набрали б на цій дистанції майже стільки ж очок (9), скільки й...Динамо (10):
⁃ вкрадена через гол з офсайду перемога над #ротаньстайл (Вітенчук забив на 2‘; 1:1)
⁃ перемога над Колосом (Кравчук забив на 9‘; 1:0)
⁃ поразка від Інгульця в останні 12 хвилин після потьмарення розуму двох ЦЗ (але спершу був гол Кравчука на 21‘; 1:2)
⁃ дивна поразка від Динамо, бо захист був на себе не схожий
⁃ перемога над Кривбасом (Вишневський забив на 4‘; 1:0)

Якщо більшість команд сідає в захист (низький блок) з перших хвилин, а потім сподіваються на якесь диво, то Минай вирізняється на загальному фоні. Вони спочатку забивають, а вже потім сідають в захист.

Пам’ятаєте, що в минулому турі УПЛ легендарний Вернидуб переграв легендарного Патріка (1:0)? Усі знову заговорили: Вернидуба в Динамо!
Так от, перемогу над Зорею Вернидуб здобув з 43.92% володіння та 4 (!) ударами за матч.
А Минай забив, відійшов (найвищий % володіння в них був в перші 15 хвилин), змусив команду Вернидуба грати першим номером в позиційній атаці з 61.23% володіння. І Кривбас традиційно для себе не здужав. Це був лише перший матч в сезоні для них із 60%+ контролю, бо зазвичай намагаються розкривати гру, уникаючи насичених захистів.
Думайте, та мрійте обережніше. Бо як демонструє весна - різниця в якості складу між Динамо та іншими є лише в трьох прізвищах (в чотирьох, коли Шапу піднімуть).