10 квітня 2023 10:22

Малиновський невдало увійшов у гру з "Лор'яном": відома оцінка та статистика українського хавбека "Марселя"

Марсель учора не зміг обіграти Лор'ян у виїзному поєдинку 30 туру чемпіонату Франції (0:0).

Український півзахисник провансальської команди Руслан Малиновський вийшов на заміну на 81-й хвилині зустрічі замість хавбека Маттео Гендузі та отримав оцінку 6,4 від статистичного порталу Sofascore за свої дії наприкінці матчу. Нижчий бал має лише один гравець Марселя – португалець Нуну Тавареш (6,1).

Через три хвилини після виходу на заміну Руслан сфолив у центрі поля на Жюльєні Понсо, зриваючи небезпечну атаку суперника, за що отримав жовту картку.

Статистика Малиновського у матчі Лор'ян – Марсель:

торкання м'яча – дев'ять;

точні передачі – три із чотирьох;

виграні єдиноборства – нуль із двох;

втрати м'яча – три;

фол – один.

29-річний Малиновський перейшов до Марселя з італійської Аталанти у зимове трансферне вікно та провів за французьку команду 16 матчів, у яких забив два голи.