2 квітня 2023 19:02
1

Едмар про два пенальті в матчі проти "Дніпра-1": "Я давно в Україні та все чудово розумію"

Виконувач обов'язків головного тренера «Металіста 1925» Едмар прокоментував поразку своєї команди у матчі проти «Дніпра-1» (0:3) у 19-му турі УПЛ.

«Була гарна гра до 71-ї хвилини, після пропущено голу вона пішла зовсім інакше. У нас були моменти, але ми їх не змогли реалізувати. Як я казав раніше, гра нам вдалася у перші 70 хвилин… Ми дотримувались нашого плану на гру, розраховували зіграти на контратаках, мали декілька хороших моментів, коли ми повинні були забивати.

Я хлопцями задоволений, вони вийшли одним цілим та продемонстрували, що у нас є майбутнє і ми будуємо команду на перспективу. Стосовно самовіддачі у мене претензій немає. Треба працювати над реалізацією, свої моменти треба забивати.

Два пенальті в ворота однієї команди? Я розумію до чого це питання. Не буду акцентувати увагу на діях арбітра, я давно в Україні та все чудово розумію. Не хочу про це говорити», - сказав Едмар.

У цьому матчі хет-трик зробив Артем Довбик. Два голи він забив з пенальті.