12 лютого 2023 00:50

Малиновський допоміг Алексісу оформити дубль. "Марсель" розібрався з "Клермоном"

Відбувся матч 23-го туру чемпіонату Франції з футболу між «Клермоном» та «Марселем». Гра завершилась із рахунком 2:0 на користь гостей поля.

Поєдинок стартував із запізненням майже на годину через зіткнення вболівальників біля стадіону. Поліція навіть змушена була застосувати сльозогінний газ, який потрапив і на територію стадіону. Гра могла бути перенесена на інший день, проте все ж таки відбулася у призначену дату.

Український футболіст Руслан Маліновський провів на полі усі 90 хвилин. Результативними діями він не відзначився, проте допоміг своєму зірковому партнеру Алексісу Санчесу оформити дубль. Руслан заробив на собі пенальті на 44-й хвилині, який успішно і був реалізований чилійцем. Другий гол Алексіс забив на 81-й хвилині, поставивши масну крапку у матчі.

Завдяки цій перемозі «Марсель» повернувся на другий рядок. В активі команди 49 очок після 23 турів. У лідера чемпіонату «ПСЖ» 54 пункти, а у «Монако», яке посідає третю позицію – 47.