24 січня 2023 13:16

Мбаппе оформив перший у своїй кар'єрі пента-трик

Відразу кількома індивідуальними досягненнями завершився поєдинок 1/16 фіналу Кубка Франції для Кіліана Мбаппе.

Форвард "ПСЖ" у матчі проти "Пеї де Кассель", клубу шостого за значимістю дивізіону Франції, оформив пента-трик і став першим футболістом в історії паризького клубу, який зміг забити стільки голів в одному поєдинку.

Ще до перерви Мбаппе тричі розписався у воротах суперника. На це йому знадобилося лише 11 хвилин. Також у першому таймі Кіліан відзначився асистом на Неймара. У другій половині гри Мбаппе відзначився ще двічі - на 56-й та 79-й хвилинах. Розгром суперника завершився з рахунком 7:0.

Також варто зазначити, що Мбаппе вперше у своїй кар'єрі зумів забити 5 м'ячів в одному матчі.

У 1/8 Кубка Франції "ПСЖ" зіграє з "Марселем" Руслана Малиновського.