4 січня 2023 11:17

"Проблеми у захисті були ключовими": тренер Миколенка пояснив розгромну поразку "Евертона" у грі з "Брайтоном"

Фото - ua.depositphotos.com

Головний тренер Евертона Френк Лампард підбив підсумок вчорашнього матчу 19-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому його команда програла Брайтону.

Поєдинок 19-го туру чемпіонату Англії, в якому Евертон приймав Брайтон, завершився поразкою господарів поля (1:4). Український захисник "ірисок" Віталій Миколенко провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

Наставник Евертона Френк Лампард назвав причини хворобливої поразки.

«Я дуже незадоволений, таке почуття було навіть у першому таймі. Загалом гра була досить рівною. Потім ми пропустили три голи за шість хвилин через помилки в обороні. Це закінчило матч.

Індивідуальні помилки та проблеми у командному захисті стали ключовими», – наводить слова Лампарда сайт BBC.

Аналітики визнали Миколенка одним із найгірших гравців у складі Евертона у вчорашньому матчі.

Безвиграшна серія Евертона в рамках АПЛ складає шість матчів – дві нічиї та чотири поразки.

Команда Лампарда провела 18 поєдинків, набрала 15 очок і посідає 16 місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.