18 грудня 2022 09:20

"Має реалізовувати подібні моменти". Італійське видання розкритикувало Малиновського за гру в товариському матчі

Авторитетний та популярний портал tuttoatalanta.com, м'яко кажучи, не дуже втішно висловився з приводу гри півзахисника збірної України Руслана Малиновського у товариському матчі його Аталанти проти французької Ніцци (3:0). Про це пише zbirna.com.

Наш хлопець провів на полі 68 хвилин і відзначився передгольовою подачею кутового та промахом із забійної позиції на самому початку другого тайму. Саме на цій невдачі Руслана автори ТА й акцентували увагу, виставивши Малиновському за дії найгіршу оцінку в команді (п'ятірку) та два такі коментарі: «Неточний, часом нервовий. Футболіст його калібру має реалізовувати подібні гольові моменти». Тут із колегами не погодитися складно.