5 грудня 2022 23:20

Тіте використав кожного з 26 гравців Бразилії на ЧС-2022 - це рекорд мундіалей.

Голкіпер збірної Бразилії Вевертон, який з'явився на полі в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу 2022 року з Південною Кореєю (4:1), став 26 гравцем пентакампеонів, який взяв участь у матчах поточного мундіалю. Це рекорд чемпіонатів світу за кількістю футболістів, котрі зіграли за одну збірну, повідомляє Opta Sport.

Таким чином, головний тренер південноамериканців Тіте використав кожного футболіста, який потрапив у заявку на турнір.

«Селесао» вдалося забити два швидкі голи – на 7-й хвилині Рафінья увірвався у штрафний майданчик і покотив уздовж воріт – м'яч дійшов до Вінісіуса, який відкрив рахунок у матчі. На 11-й хвилині Неймар реалізував пенальті, призначений за фол на Рішарлісоні. Під кінець півгодини гри рахунок до розгромного довів сам Рішарлісон, завершивши шикарну комбінацію пентакампеонів. На 36-й хвилині Вінісіус увірвався до штрафного майданчика з лівого флангу і черпачком закинув м'яч у центр під удар партнеру — Пакета набіг у район 11-метрової позначки і в дотик з льоту пробив у протихід голкіперу повз двох корейських захисників. На 76-й хвилині Пек Син Хо відіграв один м'яч.