24 липня 2022 20:21

"Динамо" U-19 втратило перемогу над "Славією", виграючи з різницею в два м'ячі

Сьогодні, 24-го лютого, "Динамо" U-19 провело свій ще один матч в рамках CEE Cup, що проходить у Чехії. Суперником киян стали однолітки з празької "Славії".

Першими в зустрічі забили саме динамівці: На 33-й хвилині Царенко пройшов правим флангом і прострілив у центр, де його передачу своїм точним ударом замкнув Слесар.

Вже за 5 хвилин підопічні Ігоря Костюка зуміли подвоїти свою перевагу. Гол до свого активу записав Яцик, який завдав точного удару в лівий кут.

Хай там як, по перерві чехи заграли активніше. Як наслідок, на 54-й хвилині Дуфек зумів скоротити відставання, реалізувавши свій момент.

Не встигли кияни оговтатися від пропущеного м'яча, як вже за мить "Славія" забила вдруге - рахунок став 2:2.

Надалі "Динамо" мало можливості забити іще та вирвати перемогу, однак зробити цього не вдалося. Відтак, фінальний свисток арбітра ознаменував бойову нічию.