5 липня 2022 21:36

"Фенербахче" у контрольному матчі розгромив "Фехервар" з українцями

Фото - ua.depositphotos.com

Федербахче провів другий передсезонний матч на зборах в Австрії.

Після мінімальної перемоги над сербським Партизаном, команда Жорже Жезуша впевнено розгромила угорський Фехервар. Гра завершилась із рахунком 3:0.

У складі «канарійок забитими м'ячами відзначилися Сердар Дурсун, Дієго Россі, а після перерви ще один гол провів Лінкольн.

Українські легіонери Фехервара отримали ігровий час у спарингу з Фенербахче. Колишній гравець Зорі Іван Петряк та екс-динамівець Артем Шабанов вийшли з перших хвилин, а у другій 45-хвилинці шанс проявити себе отримали ще один екс-динамівець Євген Макаренко та орендований у столичного клубу Богдан Леднєв.

10 липня Фенербахче проведе третій контрольний матч проти англійського Халл Сіті, який стане генеральною репетицією перед двоматчевою дуеллю проти Динамо у кваліфікації Ліги чемпіонів

Нагадаємо, матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Фенербахче та Динамо відбудуться 20 та 27 липня.