16 квітня 2022 19:31

"Манчестер Сіті" із Зінченком у складі програв "Ліверпулю" у півфіналі Кубка Англії

16 квітня у матчі 1/2 фіналу Кубка Англії зустрілися «Манчестер Сіті» та «Ліверпуль».

Український захисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко вийшов у основі та відіграв весь матч. В одному з епізодів українець грубо схибив, скидаючи м'яч головою воротаря, але Салах вибачив Олександра.

У першому таймі три голи побували у воротах містян. Рахунок відкрив Ібраїма Конате, а потім двічі відзначився Садіо Мане.

Одразу після перерви підопічні Пепа Гвардіола забили гол зусиллями Джека Гріліша. Наприкінці тайму відзначився Бернарду Сілву, але зрівняти рахунок команді з Манчестера не вдалося. Підсумок – 3:2 на користь «Ліверпуля».

У фіналі Кубка Англії «Ліверпуль» зіграє проти переможця півфінального матчу між «Челсі» та «Крістал Пелас», який відбудеться 17 квітня.