19 лютого 2022 18:13

"Шахтар" не зміг обіграти "Ригу" з Юрченком, Філіпповим та Вакулком

У суботу, 19-го лютого, відбувся заключний контрольний матч донецького «Шахтаря» на тренувальних зборах у Туреччині. Суперником українського клубу виступила латвійська «Рига». Зустріч завершилася внічию 0:0.

Сьогоднішній спаринг пройшов у форматі двох таймів по 30 хвилин. Головний тренер донецького клубу Роберто Де Дзербі вирішив поекспериментувати у заключному спарингу на зборах у Туреччині та випустив на гру з «Ригою» далеко неосновний склад. На жаль, моментів українська команда створила дуже мало, а суперник у якийсь момент виглядав набагато цікавішим і навіть ближче був до забитого голу.

Колектив Роберто Де Дзербі кількома днями раніше несподівано поступився «Маріуполю» у товариському поєдинку. Виправилися гравці «Шахтаря» вже в наступному матчі проти казахстанської «Астани», обігравши суперника з рахунком 3:0.