7 лютого 2022 17:56
1

У Кубку зіграли не дуже: Мойес неоднозначно висловився про Ярмоленка, говорячи про другорядних гравців "Вест Хема"

Головний тренер Вест Хема Девід Мойес залишився розчарований грою команди в матчі 4 раунду Кубка Англії проти Кіддермінстера (2:1).

Поступаючись по ходу всього матчу команді з шостого дивізіону, "молотобійці" змогли уникнути ганьби, зрівнявши рахунок на останніх хвилинах основного часу, а на останніх секундах овертайму провести переможний гол у ворота Кіддермінстера.

Шотландський наставник зізнався, що його розчарувала гра тих футболістів, які не отримують достатньо ігрового часу.

"Всі ці гравці брали участь в єврокубках і відмінно попрацювали в попередніх раундах. Всі вони зробили свій внесок.

Ми не так добре грали з Кіддермінстером, але у нас було багато ігор, які йшли не за планом.

Ми хочемо, щоб гравці обойми залишалися у формі, сильними і були готові, коли випаде можливість", — наводить слова Мойеса football.london.

Відзначимо, що наш Андрій Ярмоленко не просто вийшов у стартовому складі Вест Хема, але і провів на полі всі 120 хвилин. Попередній повний матч 32-річний вінгер провів 25 листопада в Лізі Європи проти віденського Рапіда.

І так не густо було, а далі з врахуванням закінчення контракту, буде ще менше ігрового часу