19 червня 2021 10:38

Никита Татарков - пятый новичок "Кривбасса"

Криворізький ФК «Кривбас» представляє п’ятого зіркового новачка у літнє міжсезоння перед стартом у Першій лізі. Футболістом «Кривбасу» віднині є 26-річний крайній півзахисник Микита Татарков, добре відомий українським вболівальникам, який поставив підпис під угодою із клубом.

Татарков народився 4 січня 1995 року у Запоріжжі. Є вихованцем місцевої СДЮШОР «Металург», яка випустила чимало відомих нині футболістів. У Прем’єр-лізі дебютував за «Металург» 6 квітня 2014 року, вийшовши на заміну на 11 хвилині замість Євгена Пісоцького. Зріст – 178 см, вага – 75 кг.

Дебютний гол в УПЛ – на виїзді у ворота «Карпат» (2:1) 31 серпня того ж року; рахунок після його удару на 90 хвилині став 1:1, після чого Льопа на 90+2 приніс запоріжцям неймовірну перемогу.

8 грудня 2015 року у зв’язку із ліквідацією ФК «Металург» Татарков як і багато інших футболістів покинув Запоріжжя. Після цього встиг пограти у інших клубах. У минулому сезоні Микита захищав кольори вірменського гранда – єреванського «Пюніка»: 13 матчів/2 голи, який покинув нещодавно у статусі вільного агента.