16 травня 2021 16:18

ДЮФЛУ U-14. Элит-лига. "Шахтер" - "Динамо" 1:0

У суботу, 15 травня, відбулися матчі 8-го туру другого етапу Еліт-ліги ДЮФЛ.

На стадіоні «Княжа-Арена» у Щасливому зустрічалися команди київського «Динамо» та донецького «Шахтаря». Першими нічию (1:1) розписали склади U16 (гравці 2005 року народження), а за ними на поле вийшли хлопці вікової категорії U14 (футболісти 2007 року народження).

Перед стартом поєдинку «гірники» очолювали турнірну таблицю у відповідній групі А2, а динамівці знаходилися позаду на відстані однієї перемоги (19 очок у «Шахтаря» проти 16-ти у «Динамо»). Однак, на жаль, підопічним Сергія Беженара та Євгена Лозинського не вдалося скористатися можливістю наздогнати принципових суперників – сьогодні сильнішими виявилися донеччани, перемогу яким приніс єдиний м’яч, забитий у другому таймі.

Старт поєдинку залишився за господарями – «гірники» володіли м’ячем на половині поля динамівців, але до справді небезпечних моментів біля воріт Данила Моісєєва, який впевнено діяв у рамці, справа не доходила. Вперше голкіпера «біло-синіх» на 12-й хвилині потурбував Оличенко, пробивши з лінії штрафного. Гравці «Динамо», граючи на контратаках, відповіли розрізною передачею Редушка на Ільченка, яку встиг прочитати воротар «Шахтаря» Петренко.

Наступні спалахи гостроти у володіннях «Динамо» створив Степанов, який у середині першого тайму двічі вривався до штрафного «біло-синіх» та пробивав спочатку у дальній, а потім – у ближній кут, однак йому забракло точності.

В дебюті другої 35-хвилинки Степанов вже навішував на голову Ніколенка, котрий впритул розстрілював ворота «Динамо», які вчергове врятував Моісєєв. Кияни не забарилися з відповіддю – на ударну позицію в центрі штрафного, залишившись без опіки, вирвався Драган, проте не влучив у площину воріт. А трохи згодом Драган вже віддавав передачу на Редушка, який не використав свою нагоду вивести «Динамо» вперед, пробивши у воротаря.

Врешті-решт, саме націленість Артема Степанова на ворота стала вирішальною у звітному матчі, принісши «гірникам» перемогу. Олександр Форманюк, щойно вийшовши на поле на заміну, асистував нападнику, який вразив ближній кут воріт Моісєєва.

«Біло-сині» змушені були відіграватися та пішли вперед великими силами, проте гольових нагод більше створити не вдалося – гравці «Шахтаря» встигали відходити назад і безпомилково діяли у захисті, відстоявши свою перевагу. У підсумку – 1:0 на користь «гірників».

У наступному, 9-му турі Еліт-ліги ДЮФЛУ динамівці з команд U14 та U16 прийматимуть однолітків із МФА (Мукачево). Базова дата туру – 22 травня.